Výcvikové kurzy pro práci se závislými

Cílem kurzů je porozumět závislostem a přidruženým tématům natolik, aby bylo možné získat kontext pro pomoc druhým, ať již v rámci církve nebo mimo ni, zároveň prakticky na sobě zjistit, jak může fungovat strukturovaná individuální nebo skupinová pastorační práce a  získat materiály, které lze využívat pro práci s lidmi, jejichž životy jsou něčím nebo někým ovládány. Mimo jiné je součástí kurzu i téma efektivní práce s biblí, biblickými příběhy a "dogmaty".


Lektoři kurzů jsou lidé z praxe, kteří mají dlouholeté zkušenosti z práce se závislými nebo pastorační práce. Termíny a témata vždy vyhlašujeme dle zájmu a aktuálních potřeb. Kurzy jsou vedeny interaktivní sebe zkušenostní formou a maximální počet účastníků je 15. Kurzy probíhají v areálu střediska Teen Challenge ve Šluknově, případně v místech, kde se sejde větší počet zájemců o výcvik pro práci se závislými. Pro kurz je potřeba alespoň 5 účastníků.

Cena kurzovného je 1200/osoba (bez stravy a ubytování)

Ceny ubytování jsou dle vybraných možností v přihlašovacím formuláři.

Rozvrh kurzu:
Pátek 17:00 -21:00 představení účastníků a úvod do problematiky závislostí
Sobota 9:00 - 17:00 témata, které závislý řeší, práce se skupinou, jak začít skupinu


Další kurz proběhne 8. - 9. Listopadu 2024. Kurz bude probíhat v areálu střediska Teen Challenge ve Šluknově. 

Výcvikový kurz lze také objednat v jiném termínu. Pro uspořádání je nutné, aby bylo přihlášených minimálně 7 účastníků. V tomto případě lze kurz uskutečnit i ve vašem prostředí. Cena pak bude zahrnovat navíc cestovní náklady a náklady na ubytování. Pro více informaci volejte. 


Email

odpovíme hned jak to půjde

Telefon

Po-Pá. 14:00- 15:00

© Copyright 2023 Teen Challenge Int. ČR.  DARUJ

Page was created with Mobirise web theme